
Juhász Maja & Kovács Luca: mostakkor S01E06
február.
mostakkor. S01E06.
hamarosan...
február.
mostakkor. S01E06.
hamarosan...
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. február 25. kedd, 20:30
60' színház
A mostakkor. igazából egy sorozat, de úgy egy sorozat, hogy azért tulajdonképpen ez az egész egy egyéves előadás, amibe bele lehet nézni minden hónapban. Egy részt is meg lehet nézni, és akkor kiderül valami arról, hogy éppen akkor mi érdekel minket, vagy, hogy mit akarunk csinálni.
Tehát minden résznek van egy témája, és akkor ezek előadások.
Ha meg valaki az egész évadot végig nézi, akkor megtudhatja, hogy mi lesz, vagy, hogy milyen az, ha túl komolyan vesszük magunkat, és véletlenül megcsinálunk mindent, amit szeretnénk, és hogy vajon ettől olyan leszünk-e, amilyenek lenni szeretnénk, úgy, hogy még nem tudjuk, hogy milyenek szeretnénk lenni.
Koncepció, előadó: Juhász Maja, Kovács Luca
Ahogy egy kritikusa írta: „Akinek nehéz a szíve, vagy csak melegségre vágyik, nézze meg ezt a darabot. Aki a nagy generáció tagja és képtelen megérteni az unokáját, vagy az ipszilon generációé, és kiborítják a nagyszülei, nézze meg ezt a darabot. Aki egyszerűen szereti a színházat, nézze meg ezt a darabot.”
Sir Kenneth MacMillan / Jules Massenet / Martin Yates MANON Balett három felvonásban
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!