
Willany Leó Experience @Willany Leó Improvizációs Fesztivál
2025. január 31. és február 2. között második alkalommal kerül megrendezésre a Willany Leó improvizációról szóló fesztiválja - ezúttal a Trafó Kortárs Művészetek Házával koprodukcióban.
2025. január 31. és február 2. között második alkalommal kerül megrendezésre a Willany Leó improvizációról szóló fesztiválja - ezúttal a Trafó Kortárs Művészetek Házával koprodukcióban.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. február 1. szombat, 16:45
Térhasználat és kompozíció, harmónia és diszharmónia, jelenlét - néhány olyan színházi archetípus, amely mindennapjaink részét képezi, ha képesek vagyunk felismerni őket hétköznapjainkban. Az improvizáció, legyen szó táncról, hangszeres játékról, színházi helyzetekről, olyan kihívások elé állítja az alkotó(ka)t, amelyekre spontán reagál egy kollektív kreativitás részeseként és így jön létre egy addig ismeretlen opcionális végeredmény. Programsorozatunkkal célunk az improvizáció fogalmának átadása, megértésének segítése a nagyérdemű közönség számára. Kapcsolódás, együtt töltött idő, egymástól tanulás, egymásra figyelés - mind egyszerre ebben a három közösen töltött napban.
Ezen felül “nemutcazene” koncertekkel, pop up előadásokkal, további közösségi programokkal várunk titeket!
Willany Leó Experience
Előadják a Willany Leó táncművészei, zenészei és a programra jelentkező nyertes fiatalok
A fesztivál szervezői: Engelmann András, Grecsó Zoltán, Oberfrank Réka, Pallag Sára
Támogatók: Trafó Kortárs Művészetek Háza, Műhely Alapítvány, Nemzeti Kulturális Támogatáskezelő
Erkel Ferenc BÁNK BÁN Opera három felvonásban, magyar nyelven, magyar és angol felirattal A produkció szövege és zenei anyaga a mű ős- és baritonváltozatának felhasználásával jött létre.
A Wass Albert legnépszerűbb regényéből készült előadás főszereplője, Nuca különös képességgel rendelkezik: egyszerre képes látni a múltat, jelent és jövőt. Az áldás mellett azonban átok is kíséri: akit megszeret vagy az ágyába fogad, azt hamarosan utoléri a halál.
Dumaszínház est
Dumaszínház est
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!